Latest Posts

Popular Categories

Tuesday, April 13, 2021
Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Tue
16 °
Wed
11 °
Thu
14 °
Fri
16 °
Sat
12 °
252FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Rezultati

82%
Iphone 12 PRO
65%
Samsung Galaxy S20
87%
Samsung Galaxy S20 Ultra
72%
Iphone 11 PRO
84%
Samsung Galaxy S10

Instagram

EUR - Euro Member Countries
EUR
1.0000
USD
0.8400
CHF
0.9089
GBP
1.1560
TRY
0.1030
DKK
0.1345
BGN
0.5108
CZK
0.0384
Totali i COVID - AL
128,518
Rastet totale të konfirmuara
Updated on April 13, 2021 11:18 am

Must Read Stories

Destinations

Sjell ne studio vjehrrin e saj dhe i thote 2 fjale : Keto fjale duhet ti degjojne te gjithe “Nuset Shqiptare”

Rubrika “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan solli ditën e sotme marrëdhënien që çdo nuse do të kishte dëshirë të kishte me...

Nesër do të ndiqni në, Shtëpia Ime,Fati Im/Emineja merr një surprizë shumë të bukur

Emineja i bisedon gjërat shkoqur me Farukun. Ajo shprehet se e kupton diferencën e botëve ku jetojnë dhe se nuk e mendon aspak martesën...

Rrëzohet nga skelet, vdes punëtori në Prishtinë

Prishtinë: Punëtori vdes në vendin e punës, dërgohet në mbajtje pronari i lokalit Një person derisa kishte qenë duke punuar është rrëzuar nga skelet dhe...

Kështu u dha lajmi për vdekjen e Adem Jasharit dhe familjes së tij më 7 mars 1998

Lajmi për vdekjen e komandantit legjendar, Adem Jashari, ishte raportuar në pothuajse në të gjitha mediat botërore. Para 23 viteve, më 7 mars 1998, lajmi...

Ejlyl dhe Byshra futen në rrezik, nesër në “Lule të vetmuara”

Feride dhe Toprak shkojnë të argëtohen natën dhe shfaqin talentin e tyre duke kënduar. Maxhiden nuk e do më askush në shtëpi. Xhemresë i...

Shijoni diellin edhe sot, moti për ditët në vazhdim

Edhe dita e sotme do të kushtëzohet nga moti i qëndrueshëm në të gjithë vendin. Temperaturat do të mbeten të njëjta me ditën që...

Kader rrezikon jetën e saj për Songylin, nesër në “Lule të vetmuara”

Vajzat janë të lumtura që do të shpërngulen në shtëpinë e tyre të re dhe bëjnë llogaritë për të blerë sendet që u duhen....

Arbenita Ismajli reagon pas lajmit se është në pritje të ëmbël

Çifti shumë i dashur për publikun, Fero dhe Arbenita do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Në rrjet eshte shperndare një foto...

Popular Recipes